Po ogromnym sukcesie Angry Birds jego twórcy postanowili wycisnąć z gry jak najwięcej się da oddając nam za niewielkie pieniądze kilkanaście dodatków oraz kilka samodzielnych tytułów kontynuujących przygodę wściekłych ptaków. Tymczasem okazuje się, że Rovio postanowiło odłożyć z pierwszego planu tytułowe ptaki zastępując je znanym chyba wszystkim zielonym świnkom. 

O nowym tytule wiadomo nie wiele, prócz zagadkowego filmiku prezentującego strzępy informacji nazwanego przez jego twórców „Something PIG is coming!” nie wiadomo nic więcej. Cała reszta to jedynie domysły. W sieci pojawił się również pewien plakat w formie promocyjnej nieznanego produktu.

Wszystko wskazuje jednak, że najpopularniejsza gra na telefony doczeka się kolejnej odsłony w której tym razem role zupełnie się odwrócą. Rovio w odpowiedzi na liczne pytania podpowiada jedynie, aby każdy z nas uruchomił swoją wyobraźnię i czekał na efekty końcowe. Cokolwiek miało by to oznaczać ja już swój umysł uruchomiłem i osobiście uważam, że wyciskanie ostatnich soków z kultowej „cytrynki” może nie wyjść na zdrowie Rovio. No bo w końcu kto nie miał by dość przewijającej się od kilku lat tej samej koncepcji? No chyba, że się mylę. Jeśli tak, dajcie znać w komentarzach. Nie krępujcie się pisać w komentarzach również tego, jak wy widzicie nowe wściekłe „ptaki/świnie”

Be Sociable, Share!