Liczba 20 milionów sprzedanych smartfonów robi ogromne wrażenie! Zapewne nie jeden producent urządzeń mobilnych chciałby poszczycić się taką liczbą sprzedanych słuchawek i to w zaledwie 100 dni od premiery! 

20 milionów w 100 dni, te liczby robią wrażenie na każdym. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, długo wyczekiwana premiera flagowego modelu Galaxy SIII niosła ze sobą wiele emocji i jeszcze na wiele dni przed oficjalną prezentacją modelu wiadome było, że potężny telefon z pod znaku Galaktyki odniesie ogromny sukces.

Dzisiejsze wyniki odzwierciedlają jak dobrze Samsung radzi sobie na rynku pomimo niedawnych problemów i sporów sądowych z Apple a jego forma zdaje się znacznie zwiększać z roku na rok. Dla porównania przypomnę, że model Galaxy SII sprzedał się w identycznej liczbie sztuk dopiero po 9 miesiącach od daty premiery. Jest to więc ogromny sukces japońskiego producenta.

Ciekawie obrazują się również liczby przedstawiające gdzie tak naprawdę Samsung ze swoim Galaxy SIII sprzedaje się najlepiej. Poczynając od 6 milionów słuchawek w Europie, poprzez  4,5 miliona na terenie Azji czy 4 milionów w Ameryce na 2,5 milionach w Południowej Korei kończąc.

Via

Be Sociable, Share!