Każda premiera nowego urządzenia od Apple niesie ze sobą wiele emocji, podobnie jest i tym razem. Apple na zbliżającej się konferencji z pewnością zaprezentuje co najmniej jedno „przełomowe” urządzenie. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jednak czy będzie to kolejny iPhone, nowy iPad, iPod czy może coś zupełnie innego. Wiadomo jednak, ile dni pozostało do rozstrzygnięcia zagadki.

Jak donoszą wieści ze świata, Apple wysyła zaproszenia na zbliżają się event który odbędzie się już w przyszłym tygodniu dokładnie 12 września o godzinie 19 czasu polskiego w San Francisco w Yerba Buena Center for the Arts . Od samej konferencji na chwilę obecną oczekuje się naprawdę wiele biorąc pod uwagę poprzednie wydarzenia. Sporo mówi się między innymi o 5-generacji iPhone’a, iPadzie mini czy iPodzie Nano 6-generacji. Nie można zapomnieć również o najnowszej, 6 odsłonie iOS która prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia zostanie udostępniona użytkownikom za pomocą programu iTunes.

Warto zwrócić również uwagę na samo zaproszenie którego grafika przedstawiająca dzień konferencji odbija  kształt liczby 5 który z pewnością nie jest naturalnym cieniem rzucanym przez liczbę 12.

 

Be Sociable, Share!