Wyczekiwana, piąta odsłona kultowego już iPhone’a niesie ze sobą wiele emocji jak i oczekiwać a co za tym idzie wiele plotek dotyczących nie tylko specyfikacji czy wyglądu samego urządzenia ale i również dedykowanych akcesoriów. Pewne informacje świat ujrzy niestety dopiero lub już 12 września. Tymczasem zmuszeni jesteśmy posiłkować się niepotwierdzonymi informacjami takimi jak niedawny wyciek zupełnie przeprojektowanych słuchawek z logiem nadgryzionego jabłka.

Na wstępie warto zaznaczyć, że dizajn słuchawek Apple’a nie zmienił się wiele na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Dowodem na to może być między innymi fakt niewielkiej zmiany względem poprzedników a sam najnowszy model słuchawek wypuszczony na rynek w roku 2007 wraz z premierą iPhone’a czy nowego  iPod Shuffles nie zmienił się do dziś. Oznacza to więc, że po prawie 6 latach prawdopodobna może okazać się zmiana wyglądu słuchawek na te przedstawione poniżej.

Same słuchawki po raz pierwszy ujrzały światło dzienne za sprawą portalu internetowego Tinhte.vn który to już nie raz dostarczał nam informacji nie tylko związanych z premierą nowych zabawek Apple’a ale i również najnowszego topowego modelu Samsunga, Galaxy SIII, które niestety nie okazały się być do końca prawdziwe.

Charakterystycznym elementem nowych słuchawek stanie się między innymi ich budowa do której wykorzystano znaną każdemu użytkownikowi iSprzętów konstrukcja unibody czyli wyłącznie jeden element tworzący całość bez wykorzystania łączeń, spawów czy szwów. Sugerując się również napisem „Designed by Apple in California, assembled in Vietnam” wywnioskować możemy, że za produkcję słuchawek odpowiedzialny będzie zupełnie inny producent stacjonujący w Wietnamie a nie tak jak miało to miejsce poprzednio czyli w Chinach.

Via & Via

 

 

Be Sociable, Share!