Nie tylko Nokia i Samsung zamierzają posiadać w swojej ofercie smartfony z systemem Windows Phone 8. HTC za jakiś czas wprowadzi do sprzedaży model Accord, który otrzyma Beats Audio oraz… niecodzienny kolor.

Tajwański producent zamierza w niedalekiej przyszłości wydać trzy smartfony z ósmą wersją mobilnych okienek – Rio, Accord i Zenith. Dowiedzieliśmy się nieco więcej o tym drugim modelu, który stanie wielkością wyświetlacza i ceną plasować się będzie pomiędzy Rio a Zenithem.

Mogłoby się wydawać zatem, że jego specyfikacja okaże się przeciętna. Nie tym razem! HTC zamierza nam zaoferować słuchawkę z potężnym procesorem Snapdragon S4 Plus MSM8960 o mocy 1,5 GHz. Oprócz niego, na pokładzie znajdziemy gigabajt pamięci RAM. Wyświetlacz Super LCD 2 o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości 720p pozwoli na wygodne oglądanie multimediów, a aparat o ośmiomegapikselowej matrycy z możliwością nagrywania filmów w Full HD powinien wystarczyć każdemu. Nie zabraknie także NFC, slotu na kartę micro-SD, łączności HSDPA 42 Mbit/s oraz Beats Audio. HTC Accord pojawi się w dwóch wersjach: 8 GB i 16 GB.

Kiedy HTC przedstawi oficjalnie ten telefon? Niestety, nie wiadomo. Jednakże, aby nie ostać w tyle, będzie musiał pokazać go jeszcze we wrześniu. My jednak wciąż czekamy na smartfony od Nokii, która ma już bardzo duże doświadczenie w systemach Windowsa i zamierza wyciągnąć niejednego asa z rękawa już 5 września.

Via

Be Sociable, Share!