Gameloft, czołowy twórca gier na platformy mobilne, ma dla posiadaczy telefonów z systemem Android specjalną ofertę – w trakcie bieżącego weekendu gry: Modern Combat 3: Fallen Nation, N.O.V.A 3: Near Orbit oraz Gangstar Rio: City of Saints będzie można nabyć po 3,16 zł!

Gameloft chce nam osłodzić początek roku szkolnego i spowodować, że tysiące uczniów na całym świecie zamiast zajmować się nauką będzie grać w gry. A nie są to byle jakie gry!

Modern Combat 3: Fallen Nation to First Person Shooter, który umiejscawia gracza w samym centrum fikcyjnego współczesnego konfliktu zbrojnego. Seria Modern Combat jest mobilnym odpowiednikiem Call of Duty i gra się w nią rewelacyjnie. Trzecia, najnowsza część posiada bardzo dynamiczne walki, interesującą, wspieraną skryptami fabułę oraz rewelacyjną grafikę. Do tego nie można zapomnieć o wspaniałym trybie sieciowym.

Link do Modern Combat 3 w Google Play

QRCode

N.O.V.A 3: Near Orbit to z kolei produkcja stworzona na wzór Xboksowego Halo. Akcja rozgrywa się w przyszłości na wielu planetach. Przez większość gry naszym celem będzie eksterminacja kolejnych wrogów i ratowanie galaktyki.

Link do N.O.V.A. 3 w Google Play

QRCode

Gangstar Rio: City of Saints czerpie garściami z kultowej serii Grand Theft Auto. Wcielamy się w gangstera, który sieje postrach na ulicach Rio de Janeiro. Wielką zaletą jest otwarty świat, po którym możemy się swobodnie przemieszczać. Do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 60 misji, w których będziemy m.in. wyrównywać gangsterskie porachunki oraz uciekać policji.

Link do Gangstar 3 w Google Play

QRCode
Jeśli zastanawiacie się nad kupnem którejś z powyższych gier, to wspomnę tylko, że początkowo każda z nich kosztowała po 7 dolarów, także przecena jest ogromna.

Przed ich kupnem zalecam jednak sprawdzenie wolnego miejsca na urządzeniu – każda z powyższych gier waży ponad gigabajt.

Via

Be Sociable, Share!