Dave Trevaskus, pracownik brytyjskiego oddziału Nokii, na swoim Twitterze postanowił opublikować sporo mocnych komentarzy, którymi jasno chce pokazać, że nowości, które  zaprezentował Samsung, są niczym w porównaniu do nadchodzących smartfonów fińskiego producenta.

Wychodzi na to, że Nokia ma zamiar skończyć z jej obecnym wizerunkiem raz na zawsze i chce powalczyć o powrót na szczyt w wielkim stylu. Tego samego zdania jest Dave Trevaskus – Senior Training Consultant Nokii. Pozwolił sobie zamieścić na swoim Twitterze następujące twitty:

Dave TrevaskusCzy jesteście gotowi na to, by znowu wam czapki spadły z głów?!! #Lumia #WP8

Wai Loon Ng@DaveTrevaskus Nie mogę się doczekać by wyciągnąć $ z banku na Nokię WP8. Pragnę PUREVIEW!!!

Dave Trevaskus: Nie będziesz musiał dlugo czekać, przyjacielu!

Zaprezentowany na targach IFA Samsung ATIV S, będący tak na prawdę Samsungiem Galaxy S III z systemem Windows Phone 8 i odmienionym wyglądem jest rewelacyjnym telefonem. Mimo to, Dave jest pewien, że Nokia zaprezentuje coś zdecydowanie lepszego.

Tom Warren: Moim zdaniem Nokia pokaże w przyszłym tygodniu coś co powali na łopatki ATIV S 🙂

Dave Trevaskus: @tomwarren Ja już wiem że to zrobi!!

Nie szczędzi też zgryźliwych komentarzy odnośnie Samsunga:

Dave TrevaskusCzy tylko dla mnie Samsung Ativ wygląda jak trzyletnie HTC?

Dave TrevaskusZa pomocą #Nokia, własnoręcznie zrobiłem urządzenie które jest o wiele lepsze od Samsunga Galaxy Camera. http://sdrv.ms/Oxgc5v 

Dave TrevaskusOh Samsung. Teraz kopiujesz logo @engadget? Czy w tej firmie jest cokolwiek oryginalnego? pic.twitter.com/pjN494R5

Trzeba przyznać, że facet potrafi narobić szum wokół premier Nokii. To to tylko udany chwyt marketingowy, czy może jednak należy mu wierzyć? Jeśli rzeczywiście Nokia stworzy znacznie lepszy telefon od ATIV S, to ma spore szanse na powrót do ścisłej czołówki. Przy okazji z komentarzy jasno wynika, ze Nokia Lumia PureView nie jest fikcją.

Via

 

Be Sociable, Share!