Nokia-Lumia-610

Jakiś czas temu publikowaliśmy na łamach Dailymobile.pl bardzo ciekawą infografikę podsumowującą akcję testowania smartfona Nokia Lumia 610 zorganizowaną przez Nokie Polska. Teraz mamy dostęp do kolejnej świetnej infografiki, z której dowiemy się jak oceniono design i jakość wykonania w smartfonie Nokia Lumia 610.

Nokia Lumia 610 jest jednym z najpopularniejszych smartfonów z serii Lumia. Danych tych nie opieram jednak na suchych statystykach, z których wynikać może coś innego . Wystarczy spojrzeć na portal aukcyjny Allegro na którym ilość sprzedawanych Lumii 610 jest większa niż modeli 710, 800 i 900 razem wziętych. Jak więc widać model ten cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów.

Ten wpis Cię zainteresował – dołącz do naszych znajomych na Facebook’u i bądź na bieżąco z nowinkami dotyczącymi Nokii!

Oczywiście dużym atutem smartfona Nokia Lumia 610 jest jego ciekawy wygląd. Z poniższej infografiki wynika, że 98% użytkowników uważa ten model za wygodny. Duży plus przyznano także jakości wykonania oraz wadzę urządzenia. Resztę w szczegółach i detalach możecie zobaczyć na poniższej infografice przygotowanej przez Nokia Polska.

Nokia-Lumia-610-wymiary

 

Be Sociable, Share!