Ostatnio jesteśmy wręcz zalewani przeciekami dotyczącymi nadchodzących telefonów od Nokii opartych na systemie Windows Phone 8. Tym razem otrzymujemy kolejny render. Autentyczny? 

Pogłoski mówią, że grafika przedstawia tylną część smartfona Nokia Lumia Arrow. Telefon miałby rzekomo pracować na systemie Windows Phone 8 i należeć do niskiej lub średniej półki cenowej.

Co ciekawe, przedstawione urządzenie odbiega wyglądem zarówno do opatentowanego szkicu, jak i od dzisiejszego zdjęcia. Tym razem moduł aparatu (posiada on lampę błyskową) został ułożony w poprzek obudowy.

Moją uwagę zwraca tandetne wykonanie modelu 3D w renderze. Telefon sprawia wrażenie, jakby został wykonany z plasteliny. Oświetlenie i reakcja materiałów na nie wyglądają nienaturalnie, a wszystkie krawędzie są przesadnie wygładzone. Jeśli wierzyć opisowi, miało to być zdjęcie prasowe z przecieku. Nie chce mi się wierzyć, że Nokia stworzyłaby tak miernie wyglądający render. Uważam zatem, że jest to zwykły „fejk”.

Nowe modele Nokii zostaną zaprezentowane już 5 września na wspólnej konferencji Nokii oraz Microsoftu. Jest już prawie pewne, że wśród nich znajdą się Nokia Lumia Phi i Nokia Lumia Arrow. Jestem przekonany, że do czasu konferencji wspomnimy jeszcze wiele razy o niejednym przecieku, więc miejcie oczy szeroko otwarte.

Via

Be Sociable, Share!