Wczoraj co prawda Samsung pokazał nam sporo ciekawych nowości, lecz nie tylko on zamierza powalczyć o klientów nowymi smartfonami. Zapowiada się, że 5 września Nokia zagwarantuje nam na swojej konferencji nie mniejsze emocje. Tymczasem do sieci wyciekło kolejne zdjęcie niezidentyfikowanej komórki fińskiego producenta.

Niestety, nie wiemy o niej kompletnie nic po za tym, co widać na fotografii. Niestety, została ona wykonana w pośpiechu i jakościowo prezentuje się wręcz fatalnie.

Fotografia została opublikowana na chińskim portalu społecznościowym Sina Weibo przez niejakiego Zhanga HaoJun. Owe zdjęcie opisał jako: „Nowa Nokia WP8”. Zatem mamy do czynienia  z kolejnym urządzeniem pracującym na Windows Phone 8!

Wygląda na to, że żółć stanie się nowym kolorem identyfikującym nadchodzące Nokie Lumia. Wcześniej mieliśmy okazję widzieć już żółtą Nokię Phi oraz… głośniki od JBL.

Co jednak widzimy na zdjęciu? Obudowę o kształcie przypominającym nieco pierwsze generacje iPhone’ów, oraz aparat z (tak przynajmniej wnioskuję) lampą błyskową.

Jakiś czas temu wyciekło zdjęcie przedstawiające przedni panel należący do Nokii. Czyżby należał do właśnie tego modelu? Według mnie tak.

Całość nie prezentuje się spektakularnie – prawdopodobnie będzie to kolejna Nokia z niskiej bądź średniej półki, której atutem okaże się korzystna cena.

Via

Be Sociable, Share!