JBL oraz Nokia stworzyli nowe głośniki stworzone z myślą o smartfonach Nokia Lumia – PlayUp. Prezentują się bardzo ładnie i co najważniejsze, podobno grają świetnie.

Znacie głośniki  Nokia Play 360°? Jest to bardzo udana konstrukcja, która zadowoliła wielu fanów muzyki. Teraz zaprezentowany został ich następca nazywający się PlayUp. Według opinii, jakość dźwięku przewyższa poprzednika, który słabeuszem wcale nie był.

Ich nietypowa konstrukcja sprawia, że dźwięki emitowane są we wszystkich kierunkach. Możemy zatem postawić je w dowolnym miejscu, a i tak muzyka  będzie doskonale słyszalna.

Bezprzewodowa komunikacja została oparta o technologię NFC, która wręcz deklasuje Bluetooth jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Koniec z parowaniem, wyszukiwaniem czy łączeniem – teraz wystarczy, że komórka znajdzie się w pobliżu. Świetne rozwiązanie! Jeśli jednak zamierzacie korzystać z PlayUp podłączając do niego urządzenie nie posiadające NFC, wystarczy podpiąć kabel. Proste i dobre rozwiązanie!

Głośniki zadebiutują w czterech wersjach kolorystycznych – białej, czarnej, cyjankowej oraz żółtej. Każda z nich prezentuje się bardzo ładnie i aż zachęca do słuchania muzyki.

PlayUp to dopiero początek całej serii urządzeń audio stworzonych dzięki współpracy JBL z Nokią. Zostały one zaprojektowane przede wszystkim z myślą o nadchodzących Lumiach – czyżby reprezentują kolory nadchodzących urządzeń? 😉

Wymienna bateria ma zapewnić 10 godzin odtwarzania muzyki.

głośniki mają kosztować 149 € za sztukę. Niestety, jak dla polskiego konsumenta jest to zaporowa cena. Przypomnę tylko, że w tej samej cenie można będzie kupić wkrótce tablet z najwyższej półki, Archos GamePad.

Via

Be Sociable, Share!