Już jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć o czarnej wersji smartfona Samsung Galaxy S III. Dziś została ona oficjalnie zapowiedziana w towarzystwie trzech innych, wcześniej nieznanych odmian kolorystycznych.

Samsung Galaxy S III w momencie premiery wydany został w dwóch kolorach – Pebble Blue oraz Marble White (ciemnoniebieskim oraz białym). W celu lepszej sprzedaży dopiero teraz producent postanowił udostępnić tego samego smartfona w nowych wersjach obudowy.

Są to: „Amber Gold Brown„, „Garnet Red”, „Sapphire Black” oraz „Titanium Gray”, czyli kolejno: brązowy, czerwony, czarny i szary.

Samsung tłumaczy, że nowe kolory zostały stworzone w inspiracji o naturę. Dokładniej: w oparciu o najcenniejsze zasoby Ziemi. Fajna gadka, nie ma to jak dodawać zbędną ideologię do banalnych tematów 😉

Wychodzi na to, że Samsung zaoferował nam łącznie aż 6 odmian kolorystycznych. Jest to imponujący wynik.

Na początku sierpnia czarny Samsung Galaxy S III został uchwycony na zdjęciach w Londynie. Jak widać, nie kłamały i już wkrótce będziemy mogli zakupić najmocniejszego koreańskiego czterordzeniowca u operatorów i w sklepach. Jeśli jesteście zainteresowani – rozglądajcie się, jest spora szansa, że w najbliższym czasie ujrzycie nowe odmiany Trzeciej Galaktyki w nadwiślańskim kraju.

Via

Be Sociable, Share!