Jeśli bawią Was gry gatunku tycoon, w których zarządza się pracą danego ośrodka, zakładu pracy itp., to może przypaść Wam do gustu Sally’s Spa, które sprawdza się doskonale jako umilacz czasu.

Zasady gry są dość proste – otrzymujemy w posiadaniu salon spa, którym musimy zarządzać tak, aby nasi klienci byli zadowoleni. W tym celu zatrudniamy pracowników, wymieniamy wyposażenie na lepsze oraz przeprowadzamy własnoręcznie zabiegi. Nie brzmi to może aż nadto interesująco, lecz Sally’s Spa to bardzo przyjemna produkcja, w której na późniejszych poziomach robi się naprawdę gorąco (poziom trudności rośnie wraz z postępami).

Oto opis aplikacji umieszczony w Marketplace:

Odpręż się i pomóż Sally w Sally’s Spa! Sally powraca i jest gotowa na powiew relaksu w różnych spa na całym świecie. Oferuj klientom saunę, manicure i masaż oraz inne usługi. Dbaj o swoich klientów i ulepszaj swój szybko rozwijający się ośrodek. Wygoń stres z klientów, wśród których będą między innymi zawstydzone panny młode, wymagający styliści oraz spokojne małżeństwa! W Sally’s Spa znajdziesz mnóstwo zabawy w stylu Sally’s Salon, a także niespodzianki! To wspaniała rozrywka dla graczy w każdym wieku. Dołącz do Sally w jej najnowszej przygodzie!

Moim zdaniem warto przetestować tę grę. Być może tematyka zdaje się nie wyglądać zbyt ciekawie dla męskiego grona, lecz  nawet oni powinni świetnie się bawić.

 

 

Sally’s Spa dostępne jest na platformę Windows Phone 7 (Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900…), iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), a także na Androida (Samsung Galaxy S, Motorola Milestone…).

Uwaga: posiadacze telefonów z Androidem o wysokiej rozdzielczości mogą mieć problem z prawidłowym wyświetlaniem obrazu w grze!

Grę w wersji na Windows Phone 7 można pobrać za 10,49 zł stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Grę w wersji na Androida można pobrać za 6,29 zł stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Grę w wersji na iOS można pobrać za 2,39 € stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Be Sociable, Share!