Kilka dni temu Nokia opatentowała wygląd nadchodzącego modelu Nokia Lumia Phi, dołączając rzuty przedstawiające ten smartfon z różnych stron. Nie od dziś wiadomo, że historia lubi się powtarzać – Nokia patentuje kolejną Lumię z Windows Phone 8. Czy to Arrow?

Do tej pory Nokia Lumia Arrow była bardzo tajemniczym urządzeniem, o którym nie wiedzieliśmy zupełnie nic. Teraz możemy wyciągnąć parę wniosków na podstawie szkiców.

Można stwierdzić, że mamy do czynienia z następcą Nokii 610 lub 710. Arrow otrzyma wyświetlacz o przekątnej nie większej niż 3,7”, ładną bródkę z klawiszami funkcyjnymi pod nim oraz aparat z lampą błyskową. Więcej informacji się nie dopatrzyłem. Oczywiście, całością będzie zarządzać Windows Phone 8.

Czy urządzenie jest ładne? To z pewnością kwestia gustu. Nie posiada jednak tak wyrazistego stylu, co np. Nokia N9, którego jestem zwolennikiem.

Kiedy możemy spodziewać się premiery tego telefonu komórkowego? Nie będziemy zmuszeni długo czekać – 5 września odbędzie się wspólna konferencja Nokii i Microsoftu, na której na pewno zostaną zaprezentowane nowe modele smartfonów opartych na Windows Phone 8. Mówi się, że będą to co najmniej 3 urządzenia. Byłoby bardzo dziwne, gdyby wśród nich zabrakło Arrowa. Zatem czekamy!

Via

Ciekawe? Podziel się!