Pewien użytkownik Twittera o nazwie Cambo postanowił stworzyć swoją wizję nadchodzącego modelu Nokii w wielu wersjach kolorystycznych. Czy chcielibyście, aby Nokia Lumia Phi prezentowała się w ten sposób?

Od razu informuję, że nie jest to żadna wartościowa informacja o nadchodzącym modelu, lecz news w formie ciekawostki. Nie uświadczymy tutaj żadnych oficjalnych grafik oraz kolorów obudowy, które rzeczywiście trafią do najciekawszej  fińskiej komórki z Windows Phone 8, jaką jest z pewnością Nokia Lumia Phi.

O tym smart­fo­nie  do tej pory wiemy tylko tyle, że będzie on następcą  Nokii Lumia 900. Otrzyma wyświetlacz 4,7″, moduł NFC, oraz będzie działać pod kontrolą systemu Win­dows Phone 8.

Cambo, mikroblogger stacjonujący na Twitterze postanowił pochwalić się swoją twórczością i opublikował stworzone przez siebie fanowskie rendery tegoż modelu:

 

Jak wam podobają się takie kolory? Moim zdaniem Phi najlepiej prezentuje się w cyjankowej, żółtej oraz białej obudowie.

Trzeba przyznać, że takie barwy prezentują się widowiskowo i odznaczają się na tle innych telefonów komórkowych. Czy jednak chcielibyście korzystać na co dzień ze smartfona z jaskrawą obudową? Zapraszam do dyskusji 🙂

Via

Be Sociable, Share!