Jeśli lubisz buszować po Marketplace w celu poszukiwania ciekawych programów, może zainteresować Cię AppVegas, który usprawni ten proces.

AppVegas służy do odnajdywania aplikacji umieszczonych w sklepie Marketplace. Jego interfejs przypomina automat do gry w jednorękiego bandytę, co jest na pewno fajnym i oryginalnym rozwiązaniem. Trzy obrotowe bębny odpowiadają kolejno za: gatunek aplikacji, datę jej dodania oraz cenę. Cała zabawa polega na tym, że AppVegas potrafi wylosować automatycznie dowolny program czy grę, lecz jego cechy można również wybrać ręcznie.

Notatka od dewelopera prezentuje się następująco:

Jesteś szczęściarzem? Pozwól, by AppVegas znalazł za ciebie najlepsze gry i aplikacje w Marketplace! Zakręć bębnami, przeglądaj kategorie, gorące/polecane aplikacje i więcej – AppVegas sprawia, że szukanie aplikacji znowu staje się ZABAWĄ!

przefiltrowaliśmy WSZYSTKIE aplikacje w Marketplace w celu pozbycia się śmieci, na które nie chcesz patrzeć! Nie znajdziesz tu zbędnego barachła z niską oceną. Teraz możesz spędzić więcej czasu na znajdywanie wspaniałych programów!

Jeśli chcecie zobaczyć, jak AppVegas sprawuje się w rękach posiadacza smartfona Nokia Lumia 900, zapraszam do obejrzenia poniższego materiału wideo:
  

 

AppVegas z pewnością zadziała na następujących telefonach: Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900.


Aplikację można pobrać za darmo stąd, bądź za pomocą – tradycyjnie – poniższego kodu QR:

QRCode

 

Via

Be Sociable, Share!