Ostatnie przecieki dotyczące przyszłości rodziny Lumia odnoszą się wyłącznie do modelu Nokia Lumia Phi. Serwis The Verge podaje, że do dołączą do niej dwa kolejne urządzenia – Arrow oraz Atlas.

O smartfonie Nokia Lumia Phi do tej pory wiemy tylko tyle, że będzie on następcą najmocniejszego obecnie telefonu tego producenta, jakim jest Nokia Lumia 900. Otrzyma większy ekran (w przybliżeniu 4,7”), moduł NFC, a także zupełnie nowe wersje kolorystyczne, wśród których na pewno znajdzie się żółta. To właśnie ten model ma zostać królem Windows Phone’ów, a w USA będzie oferowany wyłącznie przez AT&T.

Oprócz Phi, na rynek ma wkroczyć smartfon ze średniej półki, Nokia Lumia Arrow. Według doniesień, na rynku amerykańskim zostanie on wprowadzony do sprzedaży przez operatorów AT&T oraz znane również w Polsce T-Mobile.

Bardzo podobnym modelem ma być Nokia Lumia Atlas. Prawdopodobnie otrzyma taką samą lub zbliżoną specyfikację co Lumia Arrow, lecz ma pojawić się później. Ten smartfon dostępny będzie w sieci Verizon.

Nazwy powyższych telefonów jeszcze nie są stuprocentowo pewne i mogą ulec zmianie.

Czy informacja okaże się prawdziwa? Ja radziłbym jednak podchodzić do niej z dystansem, choć jakiś czas temu Internet obiegło zdjęcie przedniego panelu należącego do nieznanej Nokii. Wszystko wyjaśni się 5 września, podczas wspólnej konferencji Nokii i Microsoftu.

Via

Be Sociable, Share!