Jeśli Twoim hobby jest wędkarstwo, na pewno zainteresuje Cię aplikacja o nazwie Wędkarz. Z pewnością ułatwi ona połów ryb, zwłaszcza początkującym.

Nie każdy jest urodzonym wędkarzem. Sam przekonałem się o tym wiele lat temu, gdy postanowiłem się zabrać za łowienie. Moje umiejętności sprawiły, że nie złowiłem ani jednej ryby. Wtedy jeszcze nikt nie słyszał o smartfonach, lecz być może, gdybym skorzystał wówczas z programu Wędkarz, być może zmieniłbym postrzeganie tego hobby.

Zawiera ona mnóstwo cennych informacji: począwszy od sposobów łowienia ryb, poprzez leksykon rybny a skończywszy na prowadzeniu dziennika połowów. Poniżej zamieszczam notkę, która znajduje się w Marketplace:

Aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich ryb występujących w Polsce które można łowić według regulaminu połowu ryb ustalonego przez PZW oraz ryb chronionych. Każda ryba jest zaprezentowana dzięki zdjęciu, opisowi ryby oraz informacjami o pożywieniu, rozrodzie, środowisku naturalnym, wymiarze i okresie ochronnym. Prócz podręcznego spisu ryb aplikacja pozwala zapoznać się (przypomnieć sobie) z regulaminem amatorskiego połowu ryb. Nową funkcjonalnością jest Dziennik połowów. Możemy w nim tworzyć nowe połowy i do każdego połowu dodawać ryby. Ponadto aplikacja zawiera kalendarz brań oraz kilka różnych informacji dotyczących wędkarstwa.PS. Proszę o wyrozumiałość przy ocenie 🙂 W razie jakichkolwiek sugestii, aplikacja umożliwia skontaktowanie się ze mną. Zachęcam do pobierania 🙂

Miłe jest to, że program został stworzony przez pasjonata, a nie masową wytwórnię aplikacji. Dzięki temu ma on zapewnione wsparcie i aktualizacje.
 

 

Wędkarz dostępny jest na wszystkie telefony pracujące na systemie Windows Phone 7. Nie ważne, czy Twoja komórka to tania i kompaktowa Nokia Lumia 610, czy potężna Nokia Lumia 900 – na każdym z nich program będzie działać równie sprawnie, za co należą się brawa. Pobrać go można bezpłatnie klikając w ten link, bądź – jak zawsze – korzystając z poniższego kodu QR:
QRCode

Be Sociable, Share!