Nokia Developers’ Challenge to konkurs, który skierowany został przede wszystkim dla programistów, wizjonerów oraz  po prostu ludzi kreatywnych i pomysłowych. Za przesłanie własnej aplikacji bądź pomysłu na nią można otrzymać bardzo ciekawe nagrody: 10 000 zł, telefony Nokia Lumia oraz wycieczki do Finlandii.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w konkursie, zachęcam Was do przeczytania poniższej notki od Nokii:

Miło nam poinformować, że trzecia edycja Nokia Developers’ Challenge cieszy się dużym zainteresowaniem. Do dziś odnotowaliśmy ponad 500 zgłoszeń w różnych kategoriach. Ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ Nokia zaprasza do konkursu deweloperów i wizjonerów zainteresowanych platformą Windows Phone. Programiści mogą zgłosić do konkursu zarówno autorskie aplikacje, które już są dostępne w Marketplace, jak i zupełnie nowe, dotychczas nie prezentowane. Dodatkowo Nokia nagradza również tych, którzy choć nie mają wiedzy programistycznej, mają nietuzinkowy pomysł na aplikację.

Przypominamy, że uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje aplikacje i pomysły do końca sierpnia. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://developerschallenge.pl  i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na autora najciekawszej aplikacji czeka 10 000 PLN. Laureaci drugiego, trzeciego i czwartego miejsca będą mieli okazję odwiedzić Nokia House w Finlandii, gdzie spotkają się z deweloperami firmy Nokia. Z kolei najlepsi pomysłodawcy otrzymają telefony Nokia Lumia: 610, 710, 800, 900. Ich koncepcje mogą zostać wykorzystane przez firmę Nokia przy okazji opracowywania kolejnych rozwiązań mobilnych ułatwiających życie codzienne.

Jeśli uważacie, że jesteście w stanie stworzyć coś ciekawego i przydatnego czy nietuzinkowego i kompletnie odjechanego, zapraszam na prawdę zapraszam do udziału w konkursie, gdyż nagrody prezentują się świetnie. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach w kwestii tworzenia/wymyślania aplikacji, wciąż możecie otrzymać jedną z czterech Nokii Lumia 800. Wystarczy, że w dniach 03.09 – 01.10 będziecie oceniać i komentować zgłoszone przez innych programy.

Be Sociable, Share!