Nokia Finger Battle to bardzo prosta gra, która została wydana specjalnie z okoliczności Euro 2012. Teraz Nokia Poland opublikowała specjalny film z podsumowaniem wirtualnych mistrzostw Europy przeprowadzonych w tej aplikacji.

Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest Nokia Finger Battle, to już tłumaczę: Oto gra o tematyce piłki nożnej wydana na platformę Windows Phone 7, która – jak na grę piłkarską przystało – należy pokonać swojego rywala poprzez strzelenie mu bramki. Nie uświadczymy tu jednak zabójczej dla niektórych smartfonów grafiki 3D, gdyż celem było stworzenie prostej i przyjemnej zręcznościówki, w której mecze trwają nawet po kilka sekund, a wynik pojedynku zależy wyłącznie od refleksu gracza. Nokia Finger Battle jest o tyle ciekawa, że przeciwnikami mogą być inni posiadacze tej aplikacji, a nie tylko i wyłącznie bezduszne boty (da się również grać ze znajomym na jednej komórce). Jako że jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów, zapraszam do obejrzenia naszego materiału wideo, który ukazuje rozgrywkę:


 

 
Nokia Poland opublikowała własny film, w którym przedstawia osiągnięcia, które jej gra sobie zgromadziła. Przede wszystkim, polski oddział Nokii jest bardzo zadowolony z popularności jego produkcji i dziękuje wszystkim graczom za jej pobranie. Nokia Finger Battle znalazła się w dziesiątce najpopularniejszych aplikacji o tematyce Euro 2012, oraz została ściągnięta na ponad pięć tysięcy telefonów. W sumie rozegrano niemal 7 tysięcy sieciowych spotkań, których wyniki przedstawiała specjalna tabela na Facebookowym profilu Nokia Poland.
 

 

Pierwsze miejsce w wirtualnym Euro 2012 zdobyła Polska. Wiceliderem została Ukraina, a brąz otrzymali nasi sąsiedzi z zachodniej granicy – Niemcy. Gratuluję Wam, rodacy! Oby więcej takich piłkarskich sukcesów 😉

 

Be Sociable, Share!