Jeśli swój czas wolny uwielbiasz przeznaczać na grę w popularnego Minecrafta, to ta produkcja na pewno Ci się spodoba. Oto Survivalcraft, którego podobieństwa do przytoczonego tytułu nie sposób odmówić.

Jeśli nie wiecie, czym jest Minecraft, to już tłumaczę. Mowa o grze komputerowej stworzonej przez studio Mojang, która od paru lat cieszy się wielką popularnością, zwłaszcza wśród młodszych graczy. Można powiedzieć, że mamy do czynienia z wirtualnym odpowiednikiem Lego – stawiamy sześcienne klocki, budujemy domki oraz wydobywamy surowce. Od razu mnóstwo producentów z miejsca pozazdrościło sławy Minecraftowi i postanowiło stworzyć własne gry inspirowane tą produkcją. Właśnie tym jest Survivalcraft.

Jednak o ile większość z klonów woła o pomstę do nieba, to Survivalcraft prezentuje się znakomicie. Mamy do dyspozycji prawie wszystkie możliwości znane z pecetowego pierwowzoru. Są tu: crafting, różnorodne surowce, zwierzęta, animowane tekstury bloków takich jak ogień, fizyka wody i wiele innych małych smaczków, które powodują, że doznania z gry stają się rewelacyjne.
 

 

Co ciekawe, na Androida i iOS istnieje oficjalna mobilna wersja Minecrafta, która… nie jest nawet choć trochę tak dopracowana, jak Survivalcraft! Tym razem uczeń przerósł mistrza bez najmniejszych przeszkód, a w dodatku kosztuje mniej. Jakby tego było mało, Kaalus (twórca Survivalcrafta) wciąż wydaje kolejne aktualizacje.

Survivalcraft kosztuje 13,99 zł, a kupić go można tutaj, bądź, tradycyjnie, za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Be Sociable, Share!