Oto nowy konkurs Nokii. Jeśli jesteś kulinarnym smakoszem, powinieneś się nim zainteresować, gdyż warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swojego… lunchu.

Zasada jest prosta: należy udostępnić zdjęcie posiłku poprzez specjalną aplikację Nokii na Facebooku i czekać na łut szczęścia. 5 szczęśliwców zostanie nagrodzonych nowiutkimi Nokiami Lumia 900.

Oczywiście, jest parę wymogów. Aby wziąć udział, należy mieć ukończone 16 lat, podać swoje prawdziwe imię i nazwisko no i oczywiście wrzucić fotkę. To wszystko!

Konkurs rozpoczął się już dwa dni temu, a przyjmowanie zgłoszeń trwać będzie do piątku 31 sierpnia 2012 do godziny 18:00 brytyjskiego czasu letniego (19:00 w naszej strefie czasowej).

Zwycięzcy poinformowani zostaną o wygranej najpóźniej 7 września, a przebiegać to będzie drogą mailową. Jeśli w ciągu dwóch tygodni Nokia nie otrzyma od któregoś z nich potwierdzenia poprzez kliknięcie w link zawarty w mailu, osoba ta zostanie zastąpiona innym uczestnikiem konkursu.

Jesteście chętni? W takim razie pieczcie ciasta, lepcie pierog, krójcie kapustę i smażcie jajka, może któremuś z naszych czytelników uda się zwyciężyć? Bardzo tego Wam życzę 🙂

Link do aplikacji konkursowej znajduje się tutaj.

Be Sociable, Share!