Tym razem mamy coś dla fanów prawdopodobnie najlepszej ligi piłkarskiej na świecie – brytyjskiej Premier League. Jeśli jesteście ciekawi, jak można ją śledzić za pomocą telefonu Nokia Lumia, zapraszam do rozwinięcia newsa.

Już dziś rusza Premier League 2012/2013. Dla spragnionych bycia na bieżąco z wynikami jej meczów oraz pozostałymi statystykami oczywistym wyborem powinna być aplikacja Sky Go. Problem tkwi w tym, że obecnie nie istnieje wersja tego programu na platformę Windows Phone 7.

Nie ma jednak powodu do płaczu –  posiadacze Nokii Lumii mogą skorzystać z ESPN Goals. Jest to niezbędnik każdego fana wyspiarskiego futbolu. Posiada mnóstwo użytecznych opcji, w tym np. relacje meczowe na żywo, śledzenie swojego faworyta, podgląd składów, terminarz i wiele, wiele innych. Dodatkowo możemy liczyć na sporo materiałów wideo ze wszystkich 380 pojedynków, wliczając w to każdego strzelonego gola.

Całość działa na bardzo podobnej zasadzie co Oficjalna Aplikacja EURO 2012, której sam byłem zadowolonym użytkownikiem. Praktycznie pod każdym aspektem oba programy działają identycznie, a jedynymi różnicami są wygląd oraz – oczywiście – inny typ rozgrywek.

Niestety, nie możemy liczyć na streamowanie meczowego obrazu na żywo, lecz tekstowy komentarz również nie jest złym rozwiązaniem, które wraz z powtórkami goli potrafi stać się całkiem wygodne.

ESPN Goals dostępne jest na każdy telefon posiadający Windows Phone 7 (Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900…), a ściągając go nic nie płacimy.

ESPN Goals można pobrać z Marketplace stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Via

Be Sociable, Share!