Tym razem mamy coś dla fanów praw­dopodob­nie najlep­szej ligi piłkarskiej na świecie — bry­tyjskiej Pre­mier League. Jeśli jesteś­cie ciekawi, jak można ją śledzić za pomocą tele­fonu Nokia Lumia, zapraszam do rozwinię­cia newsa.

Już dziś rusza Pre­mier League 2012/2013. Dla spragnionych bycia na bieżąco z wynikami jej meczów oraz pozostałymi statystykami oczy­wistym wyborem powinna być aplikacja Sky Go. Prob­lem tkwi w tym, że obec­nie nie ist­nieje wer­sja tego pro­gramu na plat­formę Win­dows Phone 7.

Nie ma jed­nak powodu do płaczu —  posi­adacze Nokii Lumii mogą sko­rzys­tać z ESPN Goals. Jest to niezbęd­nik każdego fana wyspi­arskiego fut­bolu. Posi­ada mnóstwo użytecznych opcji, w tym np. relacje mec­zowe na żywo, śledze­nie swo­jego faworyta, podgląd składów, ter­mi­narz i wiele, wiele innych. Dodatkowo możemy liczyć na sporo mate­ri­ałów wideo ze wszys­t­kich 380 poje­dynków, wlicza­jąc w to każdego strzelonego gola.

Całość dzi­ała na bardzo podob­nej zasadzie co Ofic­jalna Aplikacja EURO 2012, której sam byłem zad­owolonym użytkown­ikiem. Prak­ty­cznie pod każdym aspek­tem oba pro­gramy dzi­ałają iden­ty­cznie, a jedynymi różni­cami są wygląd oraz — oczy­wiś­cie — inny typ rozgrywek.

Niestety, nie możemy liczyć na streamowanie mec­zowego obrazu na żywo, lecz tek­stowy komen­tarz również nie jest złym rozwiązaniem, które wraz z powtórkami goli potrafi stać się całkiem wygodne.

ESPN Goals dostępne jest na każdy tele­fon posi­ada­jący Win­dows Phone 7 (Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900…), a ścią­ga­jąc go nic nie płacimy.

ESPN Goals można pobrać z Mar­ket­place stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Via

Ciekawe? Podziel się!