Nokia windows phone proto

Może to pozostać moim osobistym odczuciem, niemniej jednak patrząc na najnowsze zdjęcie przedniego panelu nadchodzącej Nokii z systemem Windows Phone widzę w niej panel iPhone’a 4S. Robi się bardzo ciekawie zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że podstawą obecnej rozprawy Apple vs. Samsung jest właśnie zarzut o kopiowanie wyglądu urządzeń Jabłuszka.

Oczywiście co do wykonania iPhone’a 4S nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń ale wydaje mi się, że Nokia dosyć ryzykownie odwzorowała przedni panel smartfona z WP. Różnica pomiędzy tym panelem a przodem modelu od Apple jest taka, że na samym dole mamy trzy klawisze funkcjonalne (wstecz, panel główny, wyszukiwarka). Cała reszta pozostaje do złudzenia podobna, jak w iPhonie.

Nokia_Lumia_proto

iphone_front_camera

Musimy jednak wziąć pod uwagę, że jest to wyciek, który wcale nie musi mieć swojego pokrycia w rzeczywistych planach Nokii. Gdyby się jednak okazał prawdą – najnowsze smartfony Nokia z Windows Phone prezentowałby się świetnie. Na chwilę obecną przypuszczać możemy, że wielkość wyświetlacza wyniesie w tym przypadku 4 cale.

Zobacz także: Wspólna konferencja Nokii i Microsoftu odbędzie się 5 września

Jak Wam się podoba taka wersja smartfona Nokia Lumia z systemem Windows Phone? Czy Nokia posunie się do tego by skopiować model swojego konkurenta? Czekam na Wasze wypowiedzi.

Via

Be Sociable, Share!