Weekend Game Studio stworzyło coś dla fanów gatunku tower desense. Jest przyjemna, ładna i – co najważniejsze – darmowa. Aż się prosi o pobranie jej na swojego smartfona! Przed Wami Bye Bye Brain: App-ocalypse.

Gier tower defense (polegających na obronie danego punktu przed chmarą przeciwników) jest sporo. NaWindows Phone 7 mamy do wyboru na przykład Arcane’s czy Radiant Defense. Co jednak, jeśli chcemy powstrzymywać fale niemilców w darmowej produkcji? Wtedy nie mamy wyboru: kolej na Bye Bye Brain: App-ocalypse.

W BBB:A mamy za zadanie ratować się przed złowrogimi zombie. Temat był już rozchwytywany w np. Plants vs. Zombies, lecz tutaj nie ma miejsca na takie szaleństwa jak bohaterowie rosnący na ogródku – naszymi sprzymierzeńcami są ludzie. Dokładniej, do wyboru mamy pięć klas, które różnią się siłą oraz ceną. Postacie możemy awansować, co zwiększa ich skuteczność na polu walki, lecz to również wiąże się z wydaniem wirtualnej waluty.

Produkcja jest mocno rozbudowana, więc nie powinniśmy narzekać na nudę. Mamy na przykład sklep z bronią czy świetnie zrealizowaną możliwość przełączenia się na kamerę pierwszoosobową w celu własnoręcznej eliminacji zombie (w tym celu należy obrócić telefon o 180 stopni).

Na pochwałę zasługuje oprawa audiowizualna. Grafika prezentuje fajny, kreskówkowy styl, a cała muzyka została opracowana specjalnie na potrzeby gry. Przy okazji muszę wspomnieć, że BBB:A chodzi na prawdę płynnie i nikt nie powinien mieć problemów dotyczących lagów.
 

 
Co najlepsze, gra jest całkowicie darmowa, co dziwi. Weekend Game Studio naprawdę się postarało. Dało nam świetny i pełnoprawny produkt często uznawany za najlepszy tower defense w całym Marketplace. Zachęcam wszystkich do pobierania i grania!

Gra powinna działać bezproblemowo na telefonach: Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900, iPhone 3GS lub nowszy.

Aby pobrać ją na platformę Windows Phone 7, kliknij tutaj, bądź skorzystaj z poniższego kodu QR:
QRCode

 

Z kolei właściciele urządzeń Apple’a, mogą ją pobrać stąd, bądź za pomocą poniższego kodu QR:
QRCode

Be Sociable, Share!