nokia-lumia-aplikacjeaplikacje-windows-phone-nokia

W Marketplace już jakiś czas temu pojawiła się specjalna aplikacja na smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone. Aplikacja nosi nazwę InfoNokia.pl i nie inaczej odnosi się do naszych znajomych z tego właśnie portalu. Gdzie ją możecie ściągnąć i co w niej znajdziecie? – dowiecie się w dalszej części newsa.

W sklepie Windows Marketplace zadebiutowała nowa aplikacja przeznaczona dla fanów marki Nokia. Czytnik RSS serwisu InfoNokia.pl dla Windows Phone umożliwia szybki dostęp do najnowszych informacji dotyczących firmy Nokia, jej usług i produktów.

Oprogramowanie serwisu poświęconego telefonom komórkowym marki Nokia, InfoNokia.pl, jest już kompatybilne z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5 Mango.

Zobacz także: Nokia Lumia 900 obszerna recenzja Dailymobile.pl

Aplikacja to czytnik wiadomości RSS opublikowanych na łamach InfoNokia.pl.

Wszystkie treści można przeglądać w trybie online po połączeniu się z Internetem. Istnieje także możliwość czytania wiadomości w trybie offline. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu cache. W ten sposób newsy zapisywane w pamięci smartfona i są dostępne w każdym momencie.

Czytnik wiadomości RSS serwisu kompatybilny jest z smartfonami Nokia Lumia, ale także z telefonami konkurencyjnych firm.

Autorem aplikacji jest Karol Szmaj.

Czytnik RSS InfoNokia.pl jest dostępny w Windows Marketplace za darmo.

W najnowszym rankingu serwisu Antyapps.pl, aplikacja znalazła się na 9 miejscu w rankingu najpopularniejszych aplikacji darmowych dla Windows Phone, w czerwcu. (źródło: http://antyapps.pl/ranking-aplikacji/?Platform=Zune&Monetization=Free&type=apps_best_month_pl)

Adres do aplikacji:

http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/549f8f2f-d5db-48c5-892c-bb83838dab49

Be Sociable, Share!