Przecieki, przecieki… My, redaktorzy, je uwielbiamy. Zwłaszcza wtedy, gdy dotyczą bardzo ważnych nadchodzących premier. Co powiecie w na fotografię przedniego panelu Note’a II?

Powyższe zdjęcie jest dla mnie nie lada zaskoczeniem. Chyba wszyscy spodziewali się czegoś zaprojektowanego na wzór Samsunga Galaxy S III, a tutaj niespodzianka! Jest kwadratowo i zabrakło „inspirowanych naturą” wstawek w postaci opływowych, mydlanych kształtów. Zamiast tego otrzymujemy coś, co przypomina… poprzedni tabletofon Samsunga. Mówcie co chcecie, lecz ja jestem z tego powodu bardzo zadowolony – SGS III jest obły do przesady. Taka konstrukcja powodowała mierną wytrzymałość ekranu (Gorilla Glass II!), a nawet i samej obudowy. Tym razem być może otrzymamy coś, co okaże się czymś więcej niż błyszczącą zabawką.

Potwierdziły się pogłoski o wyświetlaczu 5,5 cala. Podążając za wcześniejszymi przeciekami, tabletofon mimo zwiększonego ekranu, nie otrzyma – jakby mogło się wydawać – większej obudowy od poprzednika. Tym samym Samsung Galaxy Note II nie straci na poręczności (hahaha!).

Oficjalna prezentacja modelu zaplanowana została na 29 września, na berlińskie targi IFA. Pokazane będą tam prawdopodobnie takie bomby jak Sony Xperia TX, Motorola RAZR MAXX HD, domniemany tabletofon od HTC i wiele innych, lecz to Galaxy Note II jest najbardziej wyczekiwanym modelem z nich wszystkich. Nic dziwnego, gdyż pierwszy Note do tej pory jest rewelacyjnym urządzeniem, a jego następca ma być lepszy od niego w każdym aspekcie.

Via

Be Sociable, Share!