Dzień dobry, nazywam się ABC i przeprowadzam ankietę w sprawie XYZ. Czy zechciałby Pan wziąć udział w krótkiej telefonicznej ankiecie? – z pewnością nie raz natrafiliście na tego typu telefony, choć wcale się o to nie prosiliście. Dzięki Zignoruj.pl możecie pozbyć się ich raz na zawsze!

Czym jest Zignoruj.pl? Jest to strona, która umożliwia pobranie listy kontaktów, które uważane są za złośliwe, natarczywe i spamerskie. Po dodaniu jej na czarną listę już żaden natręt nie powinien nam uprzykrzać życia. Proste i genialne!

Całość bazuje na kompletowaniu zbioru niechcianych kontaktów oraz gromadzeniu ich w jednym pliku .vcf (format v-card). Co najciekawsze, są one pobierane od użytkowników strony, a to gwarantuje dużą skuteczność. Wystarczy wejść na zignoruj.pl i podać numer telefonu trolla – po chwili zostanie dodany do listy, dzięki czemu nie zadzwoni on już do żadnego posiadacza .vcf pobranego z serwisu.

Korzystanie z usługi jest całkowicie darmowe. Żadnych ukrytych opłat, wersji demo itp. Po prostu po najechaniu na odnośnik mamy możliwość pobrania pliku.

Na stronie możemy przeczytać następujące informacje:

Dlaczego?

  • bo irytująca pani z telekomu zawsze dzwoni w nieodpowiednim momencie
  • bo jeśli chcesz wziąć kredyt, sam go poszukasz
  • bo masz lepsze rzeczy do roboty niż wysłuchiwać wyuczonych formułek…

Jak?

Podziel się numerem telefonu natrętliwca, a następnie pobierz listę wszystkich numerów i dodaj sobie do komórki jako „Zignorować”. Następnym razem jak zadzwoni, nawet nie musisz sięgać po telefon.

Ile?

Korzystanie z Zignoruj.pl jest całkowicie darmowe. Nawet nie musisz dodawać nowego numeru, żeby pobrać listę na telefon! (Ale jeśli to zrobisz, będziemy bardzo wdzięczni!)

Be Sociable, Share!