Za pomocą tej aplikacji dla systemu Windows Phone 7 będziesz w stanie stworzyć czyjąkolwiek podobiznę, która doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie Twojej listy kontaktów.

Mega Avatars to świeży program od MMMOOO (gratuluję pomysłu na nazwę producenta!). Jego głównym zadaniem jest tworzenie graficznych awatarów za pomocą wielu elementów składowych. Całość jest wykonana bardzo ładnie a dzieki intuicyjnemu interfejsowi nawet początkujący użytkownicy na pewno sobie poradzą z obsługą aplikacji.

W produkcjach tego typu najważniejszą cechą jest ilość elementów, którymi możemy przyozdobić postać. Pod tym względem jest całkiem nieźle, choć od przybytku głowa nie boli i chciałoby się jeszcze więcej. Do wyboru mamy takie opcje jak m. in odcień skóry, fryzurę, okulary, czapki, zarost czy akcesoria specjalne. Ukończonym awatarom nie można nic zarzucić, gdyż wyglądają bardzo dobrze. Są to jednak dwuwymiarowe obrazki, a o modelach 3D znanych z chociażby Xbox LIVE! należy zapomnieć.
 

 
Gotowe postaci możemy wyeksportować do listy kontaktów, dzięki czemu zyska ona na estetyce oraz z powodzeniem pozwoli rozbawić znajomych. Nie zabrakło także niezbędnej w tych czasach opcji udostępnienia dzieła na Facebooku.

Jeśli macie w sobie resztki zapału i macie chęć tworzenia podobizn swoich znajomych, zapraszam do pobrania Mega Avatars. Jest darmowy, więc nic nie stoi na przeszkodzie go przetestować.

Aplikacja jest dostępna również w Ovi Store dla telefonów z Symbianem.

Aby pobrać Mega Avatars dla systemu Windows Phone 7, kliknij tutaj, bądź skorzystaj z poniższego kodu QR:

QRCode

 

Be Sociable, Share!