Plotka głosi, że RAZR HD nie będzie jedyna premierą amerykańskiego koncernu. Jednocześnie z nią pojawić ma się w sprzedaży jej grubsza koleżanka, RAZR MAXX HD.

Analogicznie do modeli RAZR i RAZR MAXX, jedynymi różnicami pomiędzy smartfonami będą moc baterii oraz – co za tym idzie – grubość obudowy. Motorola tym samym chce wyjść na przekór stwierdzeniu, że współczesne telefony mają zbyt krótki czas pracy na jednym ładowaniu i ma ku temu powody, gdyż ogniwo modelu zostanie obdarzone potężną pojemnością 3300 mAh (RAZR HD otrzyma baterię 2530 mAh). Jest to doskonały wynik, zważywszy, że konkurencyjne konkurencyjne firmy oferują zwykle poniżej 2000 mAh.

Oczywiście, nie jest to jedyna cech, którą może się poszczycić RAZR HD MAXX. Jej pozostałe parametry wyglądają identycznie jak w przypadku szczuplejszej wersji, a więc są to m.in. wyświe­tlacz 1280 x 720 o roz­mia­rze około 4,6″, dwurdzeniowy pro­ce­sor Snap­dra­gon S4 MSM8960 1,5 GHz, GPU Adreno 225 oraz giga­bajt pamięci RAM. Apa­rat zosta­nie wypo­sa­żony naj­pew­niej w ośmio­me­ga­pik­se­lową matrycę, a sys­te­mem ope­ra­cyj­nym będzie Android Ice Cream San­dwich 4.0.4. Czy smartfon otrzyma aktualizację do Jelly Beana? Bardzo chciałbym, aby tak było, choć nic na ten temat nie wiadomo.

RAZR HD oraz RAZR HD MAXX mają zostać zaprezentowane jednocześnie jeszcze w tym roku. Szykuje się bardzo ciekawy okres, gdyż chyba każda z liczących się firm produkujących telefony komórkowe chce nas wręcz zalać nowymi smartfonami. Mi to się podoba…

Via

Be Sociable, Share!