Na chińskim portalu Weibo pewien użytkownik wstawił zdjęcia nieznanego modelu Nokii, który miałby łączyć zalety Lumii 800 (zakrzywiony ekran) z zaletami Lumii 900 (większy ekran). Prezentuje się ciekawie!

Za sprawą opublikowanych fotografii wiadomo, że nowy smartfon miałby występować w niespotykanym wcześniej w rodzinie Lumia żółtym kolorze. Moim zdaniem wygląda on bardzo widowiskowo i z powodzeniem odznacza się na tle innych znanych nam aparatów telefonicznych. Dopatrzyliśmy się także zakrzywionego ekranu – jest to cecha, której posiadacze dziewięćsetek zazdroszczą Lumiom 800 – tak wyprofilowane szkło wyświetlacza powoduje, że cała nawigacja staje się zdecydowania bardziej naturalna.

Niestety, nie wiemy jeszcze niczego konkretnego o specyfikacji sprzętowej obiektu przecieków – możemy na razie snuć wyłącznie domysły – czy mamy do czynienia z modelem pośrednim między Lumią 800 a Lumią 900, czy może ulepszona wersja tej drugiej? Nie znamy także systemu zarządzającego telefonem – z wielką chęcią byśmy ujrzeli Windows Phone 8, lecz możliwą opcją jest także Windows Phone 7.8. Nie wiadomo nawet, czy w ogóle trafi na rynek. Może to tylko rozwojowy model koncepcyjny? Oby nie, gdyż słuchawka zapowiada się interesująco.

Pozostaje nam więc czekać i wypatrywać kolejnych informacji o tej ciekawej hybrydzie dwóch topowych Lumii.

Via

Be Sociable, Share!