Nadchodzący telefon z Cupertino jeszcze nie został co prawda jeszcze nawet zapowiedziany, lecz w niczym to nie przeszkadza w pojawianiu się kolejnych przecieków. Tym razem mamy dla was mnóstwo zdjęć!

Przedstawiają one wyłącznie części smartfona z nadgryzionym jabłuszkiem. Jeśli jesteście ciekawi, jak telefon wygląda w całej swej okazałości, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem. Co prawda, nie mamy żadnej pewności jeśli chodzi o kwestię autentyczności zdjęć, choć są na tyle dokładne, że prawdopodobnie fotografie przedstawiają rzeczywistego iPhone’a 5.

Do tej pory wiadomo, że nowy produkt Apple’a otrzyma czterocalowy wyświetlacz o rozdzielczości  640 x 1136 pikseli, slot na karty nano-SIM, baterię 1440 mAh, oraz 19-pinowe złącze. Dalsze sensacje zapewne poznamy w przeciągu kilkunastu dni.

Pewne jest to, że nowa zabawka Tima Cooka sprzeda się doskonale. Ma ona spore szanse na zapisanie się w kartach historii jako najszybciej sprzedający się telefon komórkowy na świecie.

A oto sama galeria! Niezaznajomieni z elektroniką raczej nie wywnioskują zbyt wiele z poniższych zdjęć, lecz trafiają się także fotki przedstawiające chociażby przedni panel lub przyciski home. Jak widać, iPhone 5 przygotowywany jest w dwóch kolorystycznych wersjach: są to tradycyjnie czarna i biała.

 

Via

Be Sociable, Share!