Dzięki aplikacji Face Swap na Windows Phone 7 możemy zaserwować sobie przeszczep twarzy. Brzmi osobliwie? Z pewnością. Na szczęście, jej działalność ogranicza się tylko i wyłącznie do zdjęć. O co w tym chodzi?

Jest to program, którego zastosowania raczej nie wykraczają poza zabawę. Cała jego filozofia polega na tym, że wykrywa on twarze osób na zdjęciach, po czym zamienia je miejscami. Na pewno to jest nieco głupie i bezcelowe, choć efekty potrafią być zabawne.

W sklepie Marketplace możemy przeczytać opis producenta. Jest on niestety napisany w języku angielskim, więc poniżej zamieszczam tłumaczenie:

Czy kiedykolwiek się zastanawiałeś, jak to by było zamienić Twoją twarz z czyjąś? Face Swap zapewnia prosty i szybki sposób na zamianę twarzy osób na podstawie zrobionych zdjęć. Wszystko, czego potrzebujesz, to strzelić komuś fotkę bądź wykorzystać jedną ze zrobionych wcześniej i potrząsnąć telefonem. Wtedy, jak za dotknięciem magicznej różdżki, twarze zamienią się miejscami. Zdjęcia mogą zostać zapisane do galerii zdjęć lub przesłane bezpośrenio na Facebooka, Twittera, czy Sina Weibo.

Główne funkcje:

  • Wielokrotna detekcja twarzy
  • Zamiana twarzy za pomocą potrząśnięcia!
  • Udostępnianie zdjęć na Facebooka, Twittera oraz Sina Weibo

Aplikacja nic nie kosztuje, oraz można ją pobrać za pomocą Marketplace. Waży zaledwie 6 MB, więc prawie nie obciąża telefonu. Jej twórcą jest studio Microsoft Research, co zapewnia najwyższą jakość działania.

Face Swap na pewno działa na telefonach Nokia Lumia 610, Lumia 710, Lumia 800 oraz Lumia 900.

Aby pobrać program, wystarczy wejść tutaj, bądź skorzystać z poniższego QR Code:
QRCode

Be Sociable, Share!