Zdaje się, że fenomen Angry Birds nigdy nie przeminie. Trudno się temu dziwić, gdyż Rovio – twórca serii – co rusz zapowiada kolejne aktualizacje. Wraz z nadejściem szkoły ma zostać wydany dodatek o nazwie „Back to School”.Jak już wspomniałem w nagłówku, największą zmianą, którą wprowadza update, jest pojawienie się w ptasiej drużynie nowej bohaterki. Pink Bird – bo o niej mowa – to urocza ptaszynka o różowym upierzeniu, która pomimo niepozornego wyglądu będzie w stanie siać popłoch na tyłach wroga. To za sprawą jej broni – przyrządu do robienia baniek mydlanych, które złe świnie wręcz uwielbiają, lecz owe uwielbienie okazuje się dla nich zdradliwe. W jaki sposób? Prezentuje to poniższy zabawny filmik:

Urocze, nieprawdaż? Niestety, nie wiemy jeszcze, na jakiej zasadzie będziemy mogli korzystać z tej mocy. Nie przyjdzie nam jednak długo czekać, gdyż aktualizacja trafi już do nas wszystkich na początku roku szkolnego i z pewnością skutecznie przeszkodzi naukę w chyba każdej sali lekcyjnej. Oprócz Pink Bird ma ona zawierać, tradycyjnie, nowe poziomy do przejścia.

Cóż, Rovio rozpieszcza nas ostatnimi czasy aż za bardzo. Gdyby komuś nie przypadł do gustu „Back to School”, może zawsze czekać na kolejny dodatek zatytułowany Red Planet, który zostanie wydany dla Angry Birds: Space. Jego głównym tematem będzie lądowanie na Marsie bezzałogowego łazika Curiosity.

Via

Be Sociable, Share!