Sony-Xperia-Tablet

Chyba nikt nie potrafi robić tak świetnie wyglądających tabletów, jak Sony. Właśnie opublikowano zdjęcia nowego modelu tego producenta. Również i tym razem jest na czym zawiesić oko.

Nazywa się Sony Xperia Tablet i jego jedynym atutem nie będzie sam design. Podzespoły, które znajdą się we wnętrzu również należą do najwyższej klasy – wśród nich znajdziemy czterordzeniową Tegrę 3, tylny aparat 8 Mpix + 1 Mpix do wideorozmów na przednim panelu, akumulator 600 mAh oraz wyświetlacz 9,4″ o rozdzielczości 1280 x 800.

Sony Xperia Tablet dostępny będzie w wersji 3G+Wi-Fi oraz z samym Wi-Fi w pojemnościach 16, 32 oraz 64 GB. Wiemy też, że system zarządzającym pracą to popularny Android 4.0 Ice Cream Sandwich a urządzenie ma ważyć 570 gramów.

Japoński tablet możecie podziwiać na poniższych grafikach. Według mnie, prezentuje się na nich rewelacyjnie. Znów otrzymamy oryginalne urządzenie o ciekawym wyglądzie, tak jak miało to miejsce w poprzednich maszynkach tego typu od Sony’ego: Tablet S i Tablet P.

 

Sony Xperia Tablet ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu na targach IFA 2012, na których ujawniony zostanie również Samsung Galaxy Note II. Co prawda, premiery Samsunga na pewno nie przyćmi, choć i tak trzeba przyznać, że Sony bardzo się stara robić dobre urządzenia na razie i idzie mu to świetnie.

Via

Be Sociable, Share!