Posiadacze powyższego modelu otrzymali zapowiadaną od jakiegoś czasu aktualizację. Posiada ona parę usprawnień, z których największą jest możliwość zmiany funkcjonalności przycisku ostatnio używanych aplikacji.

Wielu użytkowników HOX-a narzekało na jego niestandardowo działające przyciski znajdujące się pod ekranem. Próżno było tam szukać klawisza odpowiadającego za menu. Na szczęście ten problem został rozwiązany z updatem, który pozwala na dostosowanie funkcji owego przycisku.

Nie jest to oczywiście jedyna wprowadzona zmiana. Smartfon zyskał także na nowych opcjach aparatu takich, jak stały autofocus czy ustawienia balansu bieli. Na fotograficzne oprogramowanie od HTC trudno było do tej pory narzekać, gdyż należy ono do ścisłej czołówki.

Usprawniona została przeglądarka internetowa, która zyskała opcję natychmiastowego przełączania się pomiędzy kartami. Oprócz tego, tradycyjnie ulepszono nakładkę HTC Sense oraz wprowadzono poprawki wydajności i stabilności.

Aktualizację można pobrać za pomocą opcji w ustawieniach systemowych. Wszystkie dane posiadane na telefonie zostaną zachowane, więc nie ma się czego obawiać – po prostu aktualizujcie. Wielką niewiadomą jest natomiast Android w wersji 4.1 Jelly Bean. Kiedy (i czy w ogóle) zostanie wprowadzony, tego nie wiadomo.

Via

Ciekawe? Podziel się!