Gameloft, najbardziej znany producent „dużych” gier na smartfony zaprezentował właśnie trailer do ich pierwszej gry na rewelacyjnym silniki Unreal Engine 3. Czy jest na co czekać?

Owszem, pod warunkiem, że masz mocny telefon i przepadasz za hack’n’slashami – gatunkiem gier, które polegają na siekaniu chmar przeciwników w drobny mak. Tym właśnie będzie Wild Blood. Czerpać będzie wiele rozwiązań z serii God of War znanej każdemu posiadaczowi PlayStation 3.

Całość będzie, jak już wspomniałem, napędzana silnikiem Unreal Engine 3. Jest to doskonałe narzędzie dla twórców gier, za którego pomocą został stworzone takie hity jak Gears of War czy Mirror’s Edge. Różnica tkwi w tym, że przytoczone produkcje przeznaczone były na duże konsole i komputery osobiste, a Wild Blood w przeciwieństwie do nich oczywiście trafi na telefony komórkowe.

Podobno obraz znaczy więcej, niż tysiąc słów, więc zamieszczam poniżej oficjalny trailer:

 

Co ciekawe, Wild Blood, w przeciwieństwie do innych nowości Gameloftu, ma zostać pozbawione mikrotransakcji, więc mamy do czynienia z grą premium. Potwierdza to odpowiedź producenta na komentarz sfrustrowanego fana:

Doom2dayNL: Oczywiście płatności wewnątrz gry/freemium. To jest Gameloft do k***y nędzy, oni zawsze to robią.

Gameloft: Nie martw się, Wild Blood będzie grą premium!

Wcześniej Gameloft opublikował również grafikę promującą grę:

Wiadomo również, że produkcja trafi na iPhone’a, iPada oraz urządzenia z Androidem.

To co, czekamy?

Via

Be Sociable, Share!