Na chwilę obecną topowy model Samsunga jest dostępny w dwóch kolorach: Marble White oraz Pebble Blue. Niebawem może dołączyć do nich nowa, czarna wersja kolorystyczna.

Została ona ujawniona przez producenta na jego Facebookowym fanpage’u, gdzie opublikował parę wpisów ze zdjęciami czarnego SGS-a III. Co ciekawe, nie wiadomo o nim zupełnie nic. Wpisy nie dotyczą bezpośrednio wersji kolorystycznej, lecz samego telefonu i jego poszczególnych funkcji.

Dla przypomnienia: Samsung Galaxy S III to obecnie najmocniejszy smartfon wyprodukowany przez koreańskiego producenta. Posiada potężny czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o mocy 1,4 GHz, jeden z najlepszych mobilnych aparatów na rynku (8 Mpix) z nagrywaniem filmów 1080p w 30 klatkach na sekundę oraz, przede wszystkim, bardzo dobry wyświetlacz Super AMOLED 720×1280 o przekątnej 4,8″.

Galaxy S III odniósł spory rynkowy sukces – w ciągu dwóch miesięcy został sprzedany w 10 milionach egzemplarzy, co – jak na urządzenie o takiej cenie – jest świetnym rezultatem. Ciekawe, czy sprzedaż podskoczy jeszcze bardziej za pomocą czarnej wersji. Niestety, nic o niej nie wiadomo oprócz tego, że istnieje – nie znamy ani ceny (ale raczej pozostanie niezmieniona w stosunku do pozostałych SGS-ów III), ani daty wprowadzenia na rynek.

Mimo wszystko, moja opinia jest taka, że nie ważny kolor – ważne, że telefon działa świetnie i nie jest różowy 😉 Zarówno Pebble Blue jak i Marble White prezentują się bardzo ładnie.

Via

Be Sociable, Share!