Z niesamowitą inicjatywą wychodzi pomarańczowy operator. Tym razem promocja przeznaczona jest psom. Od teraz będą mogły one komunikować się ze światem za pomocą taniej komórki oraz ganiać za frisbee. Hau!

Jeśli jesteś psem, nie zastanawiaj się i wybierz tę ofertę bez wahania. Za 3 złote otrzymasz wspaniałe, latające frisbee oraz telefon gratis. Umożliwia on stały kontakt z właścicielem oraz innymi czworonogami, a do wyboru są aż trzy różne modele! Szkoda tylko, że Orange nie pozwala na wybór różnych modeli frisbee.

Pierwszy z nich to Sony Ericsson txt w usłudze Zetafon 45. Twój Pan będzie musiał doładowywać swoje konto kwotą 45 złotych miesięcznie, ale nie martw się o to, przecież pieniądze to domena ludzi, nie nasza. Wspomniana komórka posiada wygodny, poziomy wyświetlacz oraz podobno równie wygodną klawiaturę dla ludzkich łap (psy mogą mieć problem z wybieraniem odpowiednich przycisków). Jest to z pewnością najlepszy z wszystkich trzech telefonów do wyboru.

Kolejna jest Motorola GLEAM+. Posiada ruchome elementy, więc byłaby świetną zabawką dla nas. Jednakże, właściciel mógłby być zły z takiego zastosowania, gdyż możliwości Motoroli zdecydowanie wykraczają poza gryzak. Ma ekran 2,8″ o rozdzielczości 240 na 400 pikseli i bajeranckie diody na klapce, które zapewnią lans na dzielni. To wszystko jest dostępne w usłudze Zetafon 40.

Ostatnia jest Nokia C2-05 w Zetafonie 30. Jest świetna! To za sprawą wyboru koloru obudowy – możemy wybrać szarą, niebieską lub zachwycającą różową! Działa na jakimś Symbiania s40 3rd Edition. Ludzie mówią, że w tej cenie jest to bardzo fajny system, czymkolwiek by on nie był. Telefon z krainy gończego psa fińskiego posiada aparat VGA, którym można uwieczniać fotki ze spacerów.

No i oczywiście frisbee! Jego specyfikacja prezentuje się następująco: biała obudowa wykonana z plastiku, 10 otworów zapewniających doskonały przepływ powietrza oraz idealnie okrągły kształt. Długość oraz odległość, z którą leci frisbee zależeć może od rzucającego.

Aha – zostanie ono wysłane w ciągu 14 dni od kupna telefonu.

Hau!

 

Be Sociable, Share!