Orange rozpoczyna zapisy do kolejnej edycji konkursu „Testuj z Orange”, w którym tym razem do zdobycia jest 15 telefonów Nokia Lumia 900 i tyle samo Nokii 808 PureView!

Jakie są zasady konkursu? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i udzielić poprawnej odpowiedzi, a następnie liczyć na łut szczęścia, gdyż 50 osób zostanie wybranych do udziału w dalszej zabawie. Dostaną one egzemplarze Nokii, które przez cztery tygodnie będą mieli za zadanie dogłębnie testować, odpowiadać na pytania i prowadzić bloga ze swoimi odczuciami i opiniami dotyczących testowanego smartfona. 30 uczestników, którzy poradzą sobie najlepiej, otrzyma wspomniane komórki oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1/9 wartości telefonu (w celu pokrycia podatku dochodowego), a reszta zostanie zmuszona odesłać Nokie z powrotem.

Nokia 808 PureView jest znana ze swojego niesamowitego aparatu 41 Mpix, natomiast Nokia Lumia 900 to najpotężniejsza przedstawicielka całej rodziny Lumia działającej pod systemem Windows Phone 7.5. Są to chyba dwa najciekawsze modele w ofercie fińskiej firmy.

Chętnych do zabawy  odsyłam Tutaj, czyli do formularza zgłoszeniowego ze strony Orange. Swoją kandydaturę można zgłaszać jeszcze do 26 sierpnia, a w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Via

Be Sociable, Share!