Nie, tym razem nie chodzi o żadne przekręty ani inne złe rzeczy. Motorola postanow­iła rozpocząć trwa­jącą tydzień “grę”, w której każdego dnia będziemy dowiady­wać się kole­jnych szczegółów o jej nowym tele­fonie. Hmm… Czyżby RAZR HD?

W nocy amerykański pro­du­cent na swo­jej tabl­icy na Face­booku dodała następu­jące zdjęcie:

 

Nie mówi ono zupełnie nic. W prze­ci­wieńst­wie do opisu, który tym razem gra pier­wsze skrzypce:

Zagra­jmy w grę, rozpoz­naj smart­fona. Będziemy dawać pod­powiedzi każdego dnia, a w piątek odsłon­imy wiele. Mam 4G i LTE. Jakim smart­fonem jestem? 

Co to może być? Praw­dopodob­nie będzie to Motorola RAZR HD, która goś­ciła już na naszej stronie w związku prze­cieków z jej udzi­ałem.

Dla przy­pom­nienia: RAZR HD ma posi­adać wyświ­et­lacz 1280 x 720 o rozmi­arze mniej więcej do 4,6″, pro­ce­sor Snap­dra­gon S4 MSM8960 1,5 GHz, GPU Adreno 225 oraz giga­bajt pamięci RAM. Aparat zostanie wyposażony najpewniej w ośmiomegapik­selową matrycę, a sys­te­mem oper­a­cyjnym będzie Android Ice Cream Sand­wich 4.0.4.

No i ma 4GLTE.

Jeśli jesteś­cie ciekawi nad­chodzącego smart­fona od Motoroli, zaglą­da­j­cie codzi­en­nie na jej pro­fil na Face­booku. Kto wie, być może wcale nie chodzi o RAZR HD? Dowiemy się w piątek.

Via

Ciekawe? Podziel się!