Virgin Mobile to pierwszy i największy na świecie komórkowy operator wirtualny. Planuje on jeszcze w sierpniu wejść na nasz rynek. Czy warto do niego przejść? Sprawdźcie sami – znamy już cennik.

Virgin Mobile ma zamiar zawędrować do Polski już 8 sierpnia, w środę. Juz teraz wiadomo, co dla nas szykuje.

Chyba najciekawiej prezentują się połączenia telefoniczne, które (zarówno w przypadku konwencjonalnych, jak i wideorozmów), ponieważ ich cena wyniesie 19 groszy za minutę. Wiadomości tekstowe SMS zostały wycenione na 12 groszy, a multimedialne MMS-y na 25 gr. Dane internetowe kosztują jeden grosz za 5 kB (w przeliczeniu wychodzi 2 zł za megabajt).

Starter będzie można kupić w cenie 8 zł, który będzie ważny 60 dni dla połączeń przychodzących i 30 dla tych wychodzących. Z każdym doładowaniem ważność konta zostanie przedłużona o 365  (poł. przychodzące) i o 425 dni (poł. wychodzące). Doładowania za pomocą zdrapek będą dostępne w wariantach 10 zł, 20 zł i 30 zł., a za pomocą przelewu będzie można zasilić telefon co najmniej pięciozłotowym doładowaniem.

Na początku aż do odwołania dla użytkowników Virgin Mobile będzie dostępna promocja, w której za każde doładowanie otrzymamy 50% gratis dostępnych środków.

I jak, podoba Wam się? Oferta nie jest zła, choć nie szokuje pod żadnym względem. Myślę, że w dobie dominacji Play nowy operator będzie miał ciężki orzech do zgryzienia.

Via

Be Sociable, Share!