Dla posiadaczy usług Plus na Kartę oraz Plus Mix przeznaczona została nowa usługa, dzięki której za 5 zł będzie można esemesować za darmo przez 30 dni.

Promocja Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie wejdzie w życie już 7 sierpnia, lecz niestety usługa nie będzie dostępna przez cały czas, gdyż jej okres trwanie skończy się 22 października bieżącego roku.

Co dzięki niej otrzymujemy? Po zapłaceniu 5 zł przez bity miesiąc będzie nam dane pisać SMS-y do wszystkich sieci za darmo, bez żadnych obaw o dalsze koszty. Wygląda to bardzo atrakcyjnie dla osób, które ze światem komunikują się przede wszystkim drogą tekstową.

Aby aktywować promocję Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie, wystarczy wykonać połączenie na numer *136*11*03#, po czym z konta automatycznie zostanie zabrane 5 zł, a przez 30 dni będziemy mogli cieszyć się darmowymi SMS-ami. Po upływie czasu 30 dni cena za wiadomości tekstowe powróci do 3 groszy.

Jeśli Waszą obecną usługą prepaid jest 36i6, Simplus lub Sami Swoi, by móc korzystać z promocji musicie zmienić taryfę na Plus na Kartę.

Czy się opłaca? To oczywiście zależy od ilości napisanych SMS-ów. Dla fanów tej formy kontaktu z pewnością początkowo poniesione koszty szybko się zwrócą.

Via

Be Sociable, Share!