Plotki o Motoroli RAZR HD istnieją już od czerwca, a ich ilość sukcesywnie rośnie. Tym razem użytkownik anglojęzycznego forum XDA zamieścił informacje na temat europejskiej wersji telefonu.

RAZR HD może się pochwalić ciekawą konfiguracją sprzętową. Już wcześniej się dowiedzieliśmy, że otrzyma ekran 1280 x 720 o wielkości zbliżonej do 4,6″ (dokładny rozmiar nie został jeszcze podany), procesor Snapdragon S4 MSM8960 1,5 GHz, GPU Adreno 225 oraz 1 GB pamięci RAM. 

Motorola zaczyna nas już przyzwyczajać do stosowania kevlaru w obudowach swoich topowych smartfonach. Nie inaczej jest tym razem. Jest to materiał o niebywałej wytrzymałości, stosowany przez wojsko w kamizelkach kuloodpornych, a nawet do opancerzania lotniskowców. Mimo wszystko, oczywistym faktem jest to, że RAZR HD przed pociskami nas nie ochroni – na wojnie jednak bardziej przyda nam się prawdziwy pancerz 😉

Wracając do tematu: użytkownik XDA pochwalił się na tymże forum fotkami prezentującymi telefon o kodowej nazwie XT925. Twierdzi on, że zdjęcia otrzymał od swojego znajomego pracującego w fabryce Motoroli. Co ciekawe, poprzedni obiekt przecieków nosił miano XT926. Różnice prawie na pewno wynikają z innych rynków docelowych obu modeli – Ten pierwszy zawita do Europy, a drugi trafi do USA.

Wcześniejsze przecieki mówiły o 8 bądź 13 megapikselowym aparacie. Autor zdjęć nie jest dobrze obeznany ze specyfikacją słuchawki, lecz stwierdza, że bardziej prawdopodobne jest 8 Mpix. Dodać jeszcze warto, że komórka działa pod kontrolą Androida 4.0.4 ICS oraz posiada ekranowe przyciski.

Zdziwić może, że wersja europejska (na zdjęciu po lewej) posiada różniący się od amerykańskiej (zdj. z prawej) wzór na kevlarowej klapce. W tej kwestii zazdroszczę mieszkańcom nowego kontynentu, gdyż, według mnie, nasza żyletka nie prezentuje się tak samo dobrze.

 

Moim zdaniem telefon prezentuje się bardzo zachęcająco. Obecnie sam jestem posiadaczem Motoroli i cenię sobie tę markę za ciekawe pomysły. RAZR HD prezentuje dokładnie ten sam poziom co Hayabusa Sony’ego, o której rozpisałem się ostatnio. Który z nich byście wybrali dla siebie?

Via

 

Be Sociable, Share!