Jeśli szukacie prostej i darmowej gry, która umili wam czekanie w kolejkach, może do gustu przypadnie Wam Fishing Girl dostępna dla systemu Windows Phone 7.

Jest to jedna z tych małych, radosnych gierek, która mimo prostoty (a może to właśnie dzięki niej!) może okazać się świetnym pożeraczem czasu. O co w niej chodzi?

Sterowaną postacią jest stworek rodzaju żeńskiego, który postanawia udać się nad jezioro i połowić ryby. Zatem mamy do czynienia z grą wędkarską, przy czym nie jest to żaden symulator. Sterowanie odbywa się w bardzo prostej formie – pierwsze tapnięcie ekranu odpowiada za wykonanie zamachu wędką, drugie za wyrzucenie linki w wodę, którą zwijać można poprzez dłuższe dotknięcie wyświetlacza. Uważać trzeba na wytrzymałość linki – jeśli ciągniemy zbyt mocno (tzn. – trzymamy palec zbyt długo), może ona pęknąć.

Każda nasza zdobycz nagradzana jest punktami. Oprócz tego gra oferuje różne wyzwania typu „złów 5 ryb jednego rodzaju”, za które otrzymujemy jeszcze więcej punktów. Możemy je wymienić na wirtualne przedmioty ułatwiające przygody z wędkowaniem. Nie znajdziemy tutaj jakichkolwiek mikrotransakcji – gra jest na szczęście w pełni darmowa.


Warto również wspomnieć o całkiem przyjemnej dla oka oprawie graficznej. Obiekty zostały namalowane w ładnym, kreskówkowym stylu.

Gra jest kompatybilna z telefonami Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900.

Można ją pobrać stąd, lub skorzystać z poniższego QR Code:

 

 Via

Be Sociable, Share!