iPhone5

Tak, oto nadeszła chwila, na którą czekały miliony. Właśnie wyciekły zdjęcia iPhone’a 5, na których możemy dokładnie zobaczyć, jak się prezentuje. Czy są autentyczne? Wiele wskazuje na to, że tak.

Wszystko za sprawą iLab Factory – firmy, która upubliczniła zdjęcia prezentujące nowy telefon producenta z Cupertino. Czy właśnie tak będzie wyglądał przyszły iPhone, przekonamy się dopiero na konferencji Apple. Jednak, sądząc po jakości i szczegółowości  zdjęć, szanse na to, że widzimy nadchodzący model są bardzo wysokie.

 

Od razu rzuca się w oczy zwiększony ekran – to jest chyba największa rewelacja, której można się dopatrzeć na zdjęciach. Oprócz tego, potwierdzają się poprzednie zapewnienia, że iPhone 5 otrzyma 19-pionowe złącze. Dość nietypowo prezentuje się kamerka do wideorozmów, której miejsce znalazło się w środkowej części obudowy, tuż nad mikrofonem.

Zmiany dotyczące wyglądu są najbardziej widoczne z tyłu – nie znajdziemy tutaj – tak jak w modelu 4/4S – jednolitej, szklistej powierzchni odbijającej światło. Zamiast tego natrafimy na coś, co przypomina szczotkowane aluminium, a zostało otoczone przez dwa czarne pasy – jeden umieszczony na górze, drugi na spodzie.

Bardzo gustownym detalem jest przyszlifowana pod kątem boczna ramka obudowy – wygląda podobnie, jak w poprzednim iPhonie, lecz własnie ten detal sprawia, że gdy patrzymy na urządzenie, zdajemy sobie sprawę z jego klasy. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach.

Jak prezentuje się papierkowa specyfikacja nadchodzącej zabawki od Apple’a? Tego jeszcze nie wiadomo i zapewne ciężko będzie liczyć na jakikolwiek pewny przeciek.

Premiera nowego iPhone’a nastąpi jesienią tego roku. Jak myślicie – jest na co czekać? Podoba Wam się jego design? Z pewnością nie przypasuje każdemu – ja jednak swój kciuk kieruję do góry i czekam na tę chwilę, gdy będę mógł zobaczyć telefon Apple’a na żywo.

Jeśli jesteście ciekawi moimi spekulacjami na temat iPhone’a 5, zapraszam do przeczytania tego wpisu.

Via

Be Sociable, Share!