Jeśli oficjalna aplikacja Facebooka przeznaczona na urządzenia z Symbianem ^1 (s60v5) i ^3 Cię zawiodła, możesz skorzystać z szybkiego i wygodnego Facinate, który jest do pobrania za darmo w sklepie Ovi.

Facinate to popularny wśród Symbianowców program, dzięki któremu możemy korzystać z Facebooka. Jego użytkownicy zachwalają sobie jego wygodę oraz funkcjonalność. Informacja na stronie producenta przedstawia aplikację następująco:

Facinate jest klientem Facebooka dla telefonów Nokii. Taa, zdajemy sobie sprawę że taki już istnieje, lecz myślimy, że Facinate jest na prawdę unikalny, a oto dlaczego:

Jest darmowy – żadnych wersji trial, żadnej ograniczonej funkcjonalności – zwyczajnie darmowy. Teraz i na wieki wieków!

● Pomyśleliśmy, że byłoby nie w porządku, gdyby ktoś nie mógł korzystać z Facinate na legendarnej Nokii 5800 czy młodziutkiej 700 – my nie pomijamy nikogo!

● Fascinate pozwala doświadczyć naprawdę unikalnych doznań z użytkowania, a to ze względu na sposób przewijania stron – owszem, możesz je przesuwać w poziomie, oczywiście! Ale oprócz tego przesuwają się też w górę i w dół! To jest takie słitq, szybkie i użyteczne, że od tej pory będziesz chciał, by wszystkie programy miały taką fajową nawigację!

● Czat! Srsly? Ta, 24/7. OMG, supcio! No to nara!

● Ekran główny – i to taki, który wygląda bardzo dobrze!

Notyfikacje na Twoim ekranie głównym! Ważne pierdoły, takie jak urodziny znajomych czy notyfikacje będą szczególnie wyróżnione. Dzięki Facinate nic Cię nie ominie, nawet jeśli nie używasz go w tle!

No i rzecz jasna, możesz też dodawać swoje statusy, wrzucać fotki, tworzyć albumy, przeglądać tablicę, szukać, komentować, lajkować, zapisywać się na wydarzenia. Jest tu wszystko, co byś chciał, a nawet to, czego jeszcze nie wiesz, że chcesz. A jeśli chcesz, być na bieżąco, polub naszą stronę na fejsie.

 

Aplikację można pobrać ze sklepu Ovi Store. Aby nikogo nie zmuszać do szukania, po prostu kliknijcie w ten link, by ją pobrać.

Via

Be Sociable, Share!