Weekendy_z_Orange

Jeśli Twoim operatorem jest Orange, możesz czuć się szczęśliwy – w ten weekend będziesz mógł aktywować pakiet internetowy 2 GB i korzystać z niego za darmo!

Weekendy z Orangeto nowa promocja pomarańczowego operatora. Dzięki niej możemy otrzymać całkowicie darmowy dostęp do bardzo dużego, bo aż 2 gigabajtowego pakietu danych.  Dostępna będzie w losowo wybrany weekend każdego miesiąca. W lipcu przypada ona na weekend od 27 do 29 lipca, czyli od dziś.

By być dokładnym – tak pakiet będzie nam przysługiwał od dziś (tj. piątku, 27 lipca) od godziny 20:00 do niedzieli 29 lipca 2012 roku do godziny 23:59.

Aby aktywować usługę wystarczy wysłać darmowy SMS o treści W lub S (oba działają tak samo) na numer 80200, a pakiet zostanie włączony w ciągu 24h. Prawdopodobnie aktywacja w rzeczywistości nie będzie wcale trwać całego dnia, a jedynie kilkanaście minut. Według strony Orange, abonenci ofert na Kartę oraz Mix otrzymają ważność pakietu na 3 dni, a z kolei abonenci ofert na abonament, Orange Free oraz Business Everywhere dostaną pakiet ważny do końca okresu rozliczeniowego.

Usługa jest dostępna dla abonentów mobilnej sieci Orange, w tym także abonenci usług: Orange Free oraz Business Everywhere, którzy nie posiadają ograniczonej prędkości transmisji danych do 16 kB/s oraz posiadają jeden z planów taryfowych zamieszczonych w zakładce „lista planów”. Jest ona dostępna tutaj po kliknięciu w ten tekst. Nie ma się jednak czego obawiać, że Twojej usługi nie ma na liście – z tego co widzę, są tam chyba wszystkie usługi firmy od co najmniej dziesięciu lat – w tym te z czasów Idei.

Promocja wygląda na bardzo korzystną. Zachęcam do wykorzystania jej przez każdego użytkownika Orange. Po raz pierwszy mam powód do narzekania, że dwa nieco ponad dwa miesiące temu przeszedłem z Pomarańczowych do Play.

Via

Be Sociable, Share!