Asphalt 7

Seria Asphalt jest dla urządzeń mobilnych tym samym, co słynny Need for Speed dla platform stacjonarnych. Od dziś posiadacze telefonów z Androidem mogą poczuć zapach benzyny za sprawą najnowszej, siódmej odsłony cyklu po rewelacyjnej cenie. Jakiej? Zapraszam do newsa!

Gra od dłuższego czasu dostępna jest już dla urządzeń od Apple’a. Polityka Gameloftu – twórcy Asphalta – nakazuje jednak, by ich największe hity na platformę Google’a wydawać z opóźnieniem (czego powodem, jak można przypuszczać, jest piractwo). Na tę pozycję czekaliśmy dokładnie 35 dni, aż do dziś.

Asphalt 7 wprawdzie nie różni się bardzo od swojej poprzedniczki – Asphalta 6: Adrenaline, choć i tak jest świetną ścigałką. Największymi różnicami w stosunku do szóstki są nowe trasy, samochody, fizyka jazdy, poprawione sterowanie oraz poprawione efekty graficzne. No właśnie, grafika – silnik używany w tej serii choć niezły, zaczyna się starzeć. Bardzo żałuję, że nie zastosowano rozwiązań technicznych z Fast Five (którego, co ciekawe, nie mogę znaleźć w sklepach Gameloftu, Google’a ani App Store). Widocznie celem nadrzędnym była kompatybilność dla jak największej liczby urządzeń.

W grze mamy do dyspozycji szereg najdroższych i najszybszych samochodów świata – są to chociażby Ferrari 458 Italia, Ferrari FF, Lamborghini Aventador LP 700-4, Pagani Huayra czy   Dodge Viper ACR-X. W sumie jest ich ponad 60, a jeździć możemy nimi po 15 trasach będącymi ulicami największych metropolii świata.

Co jednak najważniejsze, gra jest dostępna za 3,16 zł, co jest wspaniałą informacją! Przed ściąganiem należy się upewnić, czy posiadamy dostateczną ilość wolnego miejsca, gdyż Asphalt 7 waży 1,36 GB, a sama operacja pobierania realizowana jest Google Play, a nie – jak poprzednio – w wewnętrznym downloaderze Gameloftu.

Grę Asphalt 7: Heat dla Androida można pobrać stąd.

Tutaj natomiast znajduje się wersja dla iOS-a.

W najbliższym okresie możecie się spodziewać obszernej recenzji tej gry 😉

Be Sociable, Share!