Nokia-500

Od dziś Play wakacyjnie zjeżdża z cenami dwóch słuchawek. Tym razem na tapetę idą poręczna Nokia 500 oraz elegancki Sony Ericsson Xperia Arc S.

Dla przypomnienia: Nokia 500 to smartfon oparty na platformie Symbian Anna (z możliwością aktualizacji do Symbiana Bella). Jego sercem jest jednostka taktowana częstotliwością 1 GHz. Pięćsetka posiada średniej klasy aparat cyfrowy o matrycy 5 megapikseli, a dzięki ekranowi 3,2” o rozdzielczości  360 x 640 pikseli telefon ma kompaktowe wymiary. Charakterystyczną cechą są wymienne tylne panele obudowy w różnych kolorach otrzymywane w zestawie. Dzięki korzystnemu stosunkowi cena/jakość mała Nokia zaskarbiła sobie serca (i portfele) osób, które poszukiwały taniej komórki z ekranem dotykowym.

Jak prezentuje się promocja? W najlepszym wypadku możemy zaoszczędzić nawet 228zł (All Inclusive Max 45). Mimo wszystko, bardzo słabo wypada obniżka ceny w ofercie Super Stan Darmowy 29 – z 349zł Nokia 500 została przeceniona na 319zł. Pod tym względem spodziewałem się po Playu czegoś więcej. Na szczęście, w pozostałych taryfach telefon kosztuje złotówkę.

Aktualny cennik usług dla Nokii 500 wygląda następująco:

500-Cennik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak natomiast wyglada promocyjne video od Play:


Sony Ericsson Xperia Arc S skierowany został do bardziej wymagającego grona użytkowników. Jest to jeden z najmocniejszych jednordzeniowców na rynku (procesor 1,4GHz) charakteryzujący się wyśmienitym aparatem fotograficznym z matrycą Exmor R zapewniającym wyraźne zdjęcia w słabych warunkach  oświetleniowych. Nie można zapomnieć również o  bardzo dobrym ekranie 4,2″ oraz świetnym designie. Nie należy zapominać jednak, że Arc S słynie ze słabego wykonania obudowy – plastik, z którego została wykonana jest podatny na pękanie.

Telefon w ramach promocji jest oferowany na bardzo korzystnych warunkach. Nawet, jeśli mówimy o najniższych stawkach abonamentu. Jednak najbardziej spektakularna jest obniżka w ramach All Inclusive MAX 95, w której został przeceniony z 579 zł na 1 zł.

Xperia-Cennik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, jak w przypadku Nokii 500 Play obdarzył nas również krótkim filmikiem prezentującym promocję:

Be Sociable, Share!